Activă Plătitor TVA IAŞI

CCI CONSTRUCT COMPANY SRL

CUI
36005513
Reg. Comerț
J22/1061/2016
Înregistrată
25.04.2016
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. PROF. ION INCULEŢ, NR.3A, AP.3, cod poștal 700720
5.37
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4110
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 25.04.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
39.137.153 RON
▼ 33% vs 2024
Profit net
13.549.109 RON
▲ 35% vs 2024
Capitaluri proprii
27.838.634 RON
▲ 88% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

020 mil39 mil59 mil79 mil98 mil2021 · Cifră de afaceri: 33.991.410 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.976.917 RON2023 · Cifră de afaceri: 343.426 RON2024 · Cifră de afaceri: 58.109.214 RON2025 · Cifră de afaceri: 39.137.153 RON2021 · Profit: 9.079.177 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 10.052.526 RON2025 · Profit: 13.549.109 RON2021 · Datorii: 40.379.263 RON2022 · Datorii: 67.419.637 RON2023 · Datorii: 98.231.231 RON2024 · Datorii: 63.121.641 RON2025 · Datorii: 40.480.614 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CCI CONSTRUCT COMPANY SRL a avut o cifră de afaceri de 39.137.153 RON în 2025, cu un profit net de 13.549.109 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 39.137.153 58.109.214 343.426 1.976.917 33.991.410
Profit net 13.549.109 10.052.526 0 0 9.079.177
Capitaluri proprii 27.838.634 14.845.082 5.593.643 7.654.936 10.021.961
Active totale 68.319.248 77.966.723 103.824.874 75.074.573 50.401.224
Datorii totale 40.480.614 63.121.641 98.231.231 67.419.637 40.379.263
Număr mediu salariați 5 6 6 5 6

Analiză de risc — insolvență

5.37
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4110).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.