Activă NEAMŢ

KEVIN MET INDUSTRIAL SRL

CUI
35988555
Reg. Comerț
J27/395/2016
Înregistrată
20.04.2016
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. PRIETENIEI, NR.11, cod poștal 610184
21.70
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 20.04.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
120.990 RON
▼ 24% vs 2024
Profit net
12.935 RON
▲ 198% vs 2024
Capitaluri proprii
261.576 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

039 k79 k118 k157 k197 k2021 · Cifră de afaceri: 126.790 RON2022 · Cifră de afaceri: 62.580 RON2023 · Cifră de afaceri: 196.686 RON2024 · Cifră de afaceri: 158.157 RON2025 · Cifră de afaceri: 120.990 RON2021 · Profit: 80.647 RON2022 · Profit: 27.987 RON2023 · Profit: 1.603 RON2024 · Profit: 4.346 RON2025 · Profit: 12.935 RON2021 · Datorii: 15.029 RON2022 · Datorii: 26.491 RON2023 · Datorii: 26.483 RON2024 · Datorii: 48.318 RON2025 · Datorii: 18.187 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KEVIN MET INDUSTRIAL SRL a avut o cifră de afaceri de 120.990 RON în 2025, cu un profit net de 12.935 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 120.990 158.157 196.686 62.580 126.790
Profit net 12.935 4.346 1.603 27.987 80.647
Capitaluri proprii 261.576 249.750 245.404 243.801 215.813
Active totale 279.763 298.068 271.887 270.292 230.842
Datorii totale 18.187 48.318 26.483 26.491 15.029
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

21.70
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.