Activă Plătitor TVA BACĂU

CONTABILITATE MANAGERIALĂ SRL

CUI
35959240
Reg. Comerț
J2016000553040
Înregistrată
14.04.2016
Sediu social JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. GEORGE BACOVIA, NR.43, cod poștal 600237
7.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 14.04.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.763.126 RON
▲ 47% vs 2024
Profit net
377.423 RON
▼ 26% vs 2024
Capitaluri proprii
382.824 RON
▼ 26% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0353 k705 k1,1 mil1,4 mil1,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 600.964 RON2022 · Cifră de afaceri: 567.585 RON2023 · Cifră de afaceri: 617.027 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.200.258 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.763.126 RON2021 · Profit: 286.052 RON2022 · Profit: 147.170 RON2023 · Profit: 186.666 RON2024 · Profit: 511.454 RON2025 · Profit: 377.423 RON2021 · Datorii: 128.701 RON2022 · Datorii: 223.760 RON2023 · Datorii: 78.435 RON2024 · Datorii: 181.631 RON2025 · Datorii: 588.640 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONTABILITATE MANAGERIALĂ SRL a avut o cifră de afaceri de 1.763.126 RON în 2025, cu un profit net de 377.423 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.763.126 1.200.258 617.027 567.585 600.964
Profit net 377.423 511.454 186.666 147.170 286.052
Capitaluri proprii 382.824 513.882 219.728 149.910 288.540
Active totale 927.713 692.851 294.766 368.384 417.679
Datorii totale 588.640 181.631 78.435 223.760 128.701
Număr mediu salariați 6 3 2 3 4

Analiză de risc — insolvență

7.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.