Activă Plătitor TVA BRĂILA

DGLAURA DESIGN RETAIL S.R.L.

CUI
35954439
Reg. Comerț
J2016000248096
Înregistrată
13.04.2016
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. TRAIAN DEMETRESCU, NR.10, CORP C1, cod poștal 810183
8.81
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 13.04.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.977.714 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
73.178 RON
▼ 89% vs 2024
Capitaluri proprii
1.184.972 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
11
▲ 83% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0396 k791 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 245.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 546.662 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.034.487 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.699.801 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.977.714 RON2021 · Profit: 76.930 RON2022 · Profit: 190.041 RON2023 · Profit: 381.886 RON2024 · Profit: 682.637 RON2025 · Profit: 73.178 RON2021 · Datorii: 22.731 RON2022 · Datorii: 28.493 RON2023 · Datorii: 36.896 RON2024 · Datorii: 263.710 RON2025 · Datorii: 371.727 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DGLAURA DESIGN RETAIL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.977.714 RON în 2025, cu un profit net de 73.178 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.977.714 1.699.801 1.034.487 546.662 245.000
Profit net 73.178 682.637 381.886 190.041 76.930
Capitaluri proprii 1.184.972 1.249.573 751.718 369.832 211.391
Active totale 1.556.699 1.513.283 788.614 398.325 234.122
Datorii totale 371.727 263.710 36.896 28.493 22.731
Număr mediu salariați 11 6 4 3 4

Analiză de risc — insolvență

8.81
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.