Activă Plătitor TVA SATU MARE

UNITED POWER TRADING S.R.L.

CUI
35942132
Reg. Comerț
J30/381/2016
Înregistrată
11.04.2016
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CRINULUI, NR.31, cod poștal 440050
7.86
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 11.04.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.255.188 RON
▼ 44% vs 2024
Profit net
1.051.402 RON
▼ 42% vs 2024
Capitaluri proprii
7.853.167 RON
▲ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,5 mil5,0 mil7,5 mil10 mil13 mil2021 · Cifră de afaceri: 662.633 RON2022 · Cifră de afaceri: 141.316 RON2023 · Cifră de afaceri: 12.552.440 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.433.287 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.255.188 RON2021 · Profit: 555.754 RON2022 · Profit: 10.813 RON2023 · Profit: 4.975.543 RON2024 · Profit: 1.825.737 RON2025 · Profit: 1.051.402 RON2021 · Datorii: 5.070 RON2022 · Datorii: 3.758.773 RON2023 · Datorii: 4.683.860 RON2024 · Datorii: 5.510.213 RON2025 · Datorii: 3.465.431 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UNITED POWER TRADING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 5.255.188 RON în 2025, cu un profit net de 1.051.402 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.255.188 9.433.287 12.552.440 141.316 662.633
Profit net 1.051.402 1.825.737 4.975.543 10.813 555.754
Capitaluri proprii 7.853.167 6.812.877 4.987.140 11.597 555.994
Active totale 11.318.598 12.323.090 9.644.446 3.770.370 561.064
Datorii totale 3.465.431 5.510.213 4.683.860 3.758.773 5.070
Număr mediu salariați 1 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.86
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.