Activă Plătitor TVA ILFOV

SINCAD LOGISTICS SRL

CUI
35940093
Reg. Comerț
J2016001552231
Înregistrată
11.04.2016
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. BUFTEA, STR. 23 AUGUST, NR.174, CAMERA 1, cod poștal 70000
2.86
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 11.04.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
139.747 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
23.678 RON
▼ 64% vs 2024
Capitaluri proprii
23.878 RON
▼ 70% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k114 k170 k227 k284 k2021 · Cifră de afaceri: 236.658 RON2022 · Cifră de afaceri: 283.832 RON2023 · Cifră de afaceri: 213.649 RON2024 · Cifră de afaceri: 154.864 RON2025 · Cifră de afaceri: 139.747 RON2021 · Profit: 158.125 RON2022 · Profit: 218.277 RON2023 · Profit: 147.812 RON2024 · Profit: 66.322 RON2025 · Profit: 23.678 RON2021 · Datorii: 68.407 RON2022 · Datorii: 56.350 RON2023 · Datorii: 55.488 RON2024 · Datorii: 127.940 RON2025 · Datorii: 123.954 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SINCAD LOGISTICS SRL a avut o cifră de afaceri de 139.747 RON în 2025, cu un profit net de 23.678 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 139.747 154.864 213.649 283.832 236.658
Profit net 23.678 66.322 147.812 218.277 158.125
Capitaluri proprii 23.878 79.697 148.156 223.170 169.103
Active totale 147.832 207.637 203.644 279.520 237.510
Datorii totale 123.954 127.940 55.488 56.350 68.407
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

2.86
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.