Activă IALOMIŢA

L`ARTE DU MARIA S.R.L.

CUI
35926609
Reg. Comerț
J21/182/2016
Înregistrată
07.04.2016
Sediu social JUD. IALOMIŢA, SAT BUCU COM. BUCU, CAL. BUCUREŞTI, NR.21, cod poștal 927060
-358.68
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9602
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 07.04.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
89.037 RON
▲ 34% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-509.483 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0104 k208 k311 k415 k519 k2021 · Cifră de afaceri: 22.565 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.215 RON2023 · Cifră de afaceri: 39.614 RON2024 · Cifră de afaceri: 66.538 RON2025 · Cifră de afaceri: 89.037 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 316.520 RON2022 · Datorii: 404.177 RON2023 · Datorii: 468.743 RON2024 · Datorii: 514.208 RON2025 · Datorii: 518.828 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

L`ARTE DU MARIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 89.037 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 89.037 66.538 39.614 3.215 22.565
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -509.483 -466.871 -396.132 -311.809 -201.568
Active totale 9.345 47.337 72.611 94.640 121.770
Datorii totale 518.828 514.208 468.743 404.177 316.520
Număr mediu salariați 2 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

-358.68
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9602).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.