Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

CORBU GOLF SRL

CUI
35917414
Reg. Comerț
J2016000910137
Înregistrată
06.04.2016
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT CORBU COM. CORBU, CORBU, CC 590. ZONA PESCARIE
47.77
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 06.04.2016)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
366.657 RON
▼ 63% vs 2021
Profit net
294.436 RON
▼ 57% vs 2021
Capitaluri proprii
648.664 RON
▼ 5% vs 2021
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2021

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0198 k395 k593 k790 k988 k2018 · Cifră de afaceri: 397.713 RON2019 · Cifră de afaceri: 511.310 RON2020 · Cifră de afaceri: 724.363 RON2021 · Cifră de afaceri: 987.911 RON2022 · Cifră de afaceri: 366.657 RON2018 · Profit: 238.718 RON2019 · Profit: 400.499 RON2020 · Profit: 586.353 RON2021 · Profit: 683.989 RON2022 · Profit: 294.436 RON2018 · Datorii: 280.340 RON2019 · Datorii: 4.333 RON2020 · Datorii: 8.792 RON2021 · Datorii: 28.530 RON2022 · Datorii: 18.414 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CORBU GOLF SRL a avut o cifră de afaceri de 366.657 RON în 2022, cu un profit net de 294.436 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 366.657 987.911 724.363 511.310 397.713
Profit net 294.436 683.989 586.353 400.499 238.718
Capitaluri proprii 648.664 684.228 586.593 400.739 238.958
Active totale 667.078 712.729 595.385 402.709 519.298
Datorii totale 18.414 28.530 8.792 4.333 280.340
Număr mediu salariați 1 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

47.77
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.