Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MIS HOUR S.R.L.

CUI
35916702
Reg. Comerț
J2016005023407
Înregistrată
05.04.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ABRUD, NR.140, BL.12C, SC.A, ET.8, AP.36
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9020
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 05.04.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
264.375 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
58.007 RON
▼ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

-4 k50 k103 k157 k211 k264 k2021 · Cifră de afaceri: 25.237 RON2022 · Cifră de afaceri: 131.720 RON2023 · Cifră de afaceri: 245.130 RON2024 · Cifră de afaceri: 255.470 RON2025 · Cifră de afaceri: 264.375 RON2021 · Profit: 8.123 RON2022 · Profit: 6.269 RON2023 · Profit: 17.984 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 414 RON2022 · Datorii: 1.711 RON2023 · Datorii: 2.635 RON2024 · Datorii: -3.909 RON2025 · Datorii: -3.491 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIS HOUR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 264.375 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 264.375 255.470 245.130 131.720 25.237
Profit net 0 0 17.984 6.269 8.123
Capitaluri proprii 58.007 64.632 67.115 49.131 42.862
Active totale 54.516 60.723 64.278 50.842 43.276
Datorii totale -3.491 -3.909 2.635 1.711 414
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9020).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.