Activă Plătitor TVA BIHOR

ARHINA PROJECT SRL

CUI
35913102
Reg. Comerț
J05/741/2016
Înregistrată
05.04.2016
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. TERRA, NR.19
0.76
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 05.04.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.517.577 RON
▼ 11% vs 2024
Profit net
4.898 RON
▲ 111% vs 2024
Capitaluri proprii
101.454 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▼ 22% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0677 k1,4 mil2,0 mil2,7 mil3,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.387.474 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.245.373 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.447.069 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.696.968 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.517.577 RON2021 · Profit: 25.185 RON2022 · Profit: 106.907 RON2023 · Profit: 127.771 RON2024 · Profit: 2.323 RON2025 · Profit: 4.898 RON2021 · Datorii: 651.278 RON2022 · Datorii: 1.056.683 RON2023 · Datorii: 1.162.689 RON2024 · Datorii: 1.071.702 RON2025 · Datorii: 993.815 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ARHINA PROJECT SRL a avut o cifră de afaceri de 1.517.577 RON în 2025, cu un profit net de 4.898 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.517.577 1.696.968 2.447.069 1.245.373 3.387.474
Profit net 4.898 2.323 127.771 106.907 25.185
Capitaluri proprii 101.454 96.555 94.232 -33.538 -140.445
Active totale 1.095.269 1.168.257 1.256.921 1.023.145 510.833
Datorii totale 993.815 1.071.702 1.162.689 1.056.683 651.278
Număr mediu salariați 7 9 9 5 6

Analiză de risc — insolvență

0.76
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.