Activă Plătitor TVA NEAMŢ

POPA FOREST IZVOARE SRL

CUI
35843732
Reg. Comerț
J27/309/2016
Înregistrată
22.03.2016
Sediu social JUD. NEAMŢ, SAT IZVOARE COM. DUMBRAVA ROŞIE, STR. SEREI, NR.61B, cod poștal 617019
6.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4673
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 22.03.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
496.963 RON
▼ 44% vs 2024
Profit net
39.074 RON
▼ 84% vs 2024
Capitaluri proprii
221.277 RON
▼ 41% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0184 k368 k553 k737 k921 k2021 · Cifră de afaceri: 191.113 RON2022 · Cifră de afaceri: 397.317 RON2023 · Cifră de afaceri: 921.118 RON2024 · Cifră de afaceri: 884.417 RON2025 · Cifră de afaceri: 496.963 RON2021 · Profit: 7.004 RON2022 · Profit: 33.724 RON2023 · Profit: 170.102 RON2024 · Profit: 251.382 RON2025 · Profit: 39.074 RON2021 · Datorii: 131.086 RON2022 · Datorii: 93.729 RON2023 · Datorii: 106.519 RON2024 · Datorii: 105.281 RON2025 · Datorii: 141.255 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

POPA FOREST IZVOARE SRL a avut o cifră de afaceri de 496.963 RON în 2025, cu un profit net de 39.074 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 496.963 884.417 921.118 397.317 191.113
Profit net 39.074 251.382 170.102 33.724 7.004
Capitaluri proprii 221.277 377.203 125.821 -10.557 -44.282
Active totale 362.532 482.484 232.340 83.172 86.804
Datorii totale 141.255 105.281 106.519 93.729 131.086
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4673).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.