Activă Plătitor TVA CĂLĂRAŞI

MADYCOR ELECTRIC SRL

CUI
35834866
Reg. Comerț
J2016000176513
Înregistrată
21.03.2016
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. PĂCII, NR.34, BIROUL 11
0.88
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 21.03.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
7.179.459 RON
▲ 17% vs 2024
Profit net
181.080 RON
▼ 63% vs 2024
Capitaluri proprii
59 RON
▼ 100% vs 2024
Număr mediu angajați
20
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,4 mil2,9 mil4,3 mil5,7 mil7,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.213.142 RON2024 · Cifră de afaceri: 6.157.161 RON2025 · Cifră de afaceri: 7.179.459 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 288.970 RON2024 · Profit: 483.107 RON2025 · Profit: 181.080 RON2021 · Datorii: 24.019 RON2022 · Datorii: 20.804 RON2023 · Datorii: 323.474 RON2024 · Datorii: 2.140.615 RON2025 · Datorii: 2.187.431 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MADYCOR ELECTRIC SRL a avut o cifră de afaceri de 7.179.459 RON în 2025, cu un profit net de 181.080 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 7.179.459 6.157.161 1.213.142 0 0
Profit net 181.080 483.107 288.970 0 0
Capitaluri proprii 59 302.087 281.721 -7.249 -8.727
Active totale 2.209.490 2.464.702 627.195 35.555 37.292
Datorii totale 2.187.431 2.140.615 323.474 20.804 24.019
Număr mediu salariați 20 16 8 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.88
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.