Activă Plătitor TVA ILFOV

LUKOVAL MODERN INSTAL SRL-D

CUI
35808859
Reg. Comerț
J23/1102/2016
Înregistrată
15.03.2016
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. ALBA, NR.31, cod poștal 77145
2.26
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 15.03.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
62.942 RON
▼ 23% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
42.557 RON
▼ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

047 k94 k141 k188 k235 k2021 · Cifră de afaceri: 235.374 RON2022 · Cifră de afaceri: 112.868 RON2023 · Cifră de afaceri: 87.700 RON2024 · Cifră de afaceri: 81.962 RON2025 · Cifră de afaceri: 62.942 RON2021 · Profit: 34.389 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 3.394 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 56.454 RON2022 · Datorii: 37.123 RON2023 · Datorii: 105.072 RON2024 · Datorii: 104.476 RON2025 · Datorii: 108.691 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LUKOVAL MODERN INSTAL SRL-D a avut o cifră de afaceri de 62.942 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 62.942 81.962 87.700 112.868 235.374
Profit net 0 3.394 0 0 34.389
Capitaluri proprii 42.557 47.669 44.275 256.742 328.273
Active totale 151.225 152.122 149.324 293.842 391.049
Datorii totale 108.691 104.476 105.072 37.123 56.454
Număr mediu salariați 1 1 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

2.26
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.