Activă SATU MARE

RAIN CAFFE SRL

CUI
35800855
Reg. Comerț
J2016000280306
Înregistrată
14.03.2016
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, PŢA. ROMANĂ, SPAŢIU COMERCIAL NR.15B, BL.D8
-0.02
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 14.03.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-1.807 RON
▼ 100% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0424 k848 k1,3 mil1,7 mil2,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 172.301 RON2022 · Cifră de afaceri: 548.821 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.119.066 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.500.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 2.871 RON2022 · Profit: 498.996 RON2023 · Profit: 2.050.751 RON2024 · Profit: 1.326.822 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 64.225 RON2022 · Datorii: 17.362 RON2023 · Datorii: 22.598 RON2024 · Datorii: 51.235 RON2025 · Datorii: 828.974 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAIN CAFFE SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 1.500.000 2.119.066 548.821 172.301
Profit net 0 1.326.822 2.050.751 498.996 2.871
Capitaluri proprii -1.807 1.327.062 2.050.991 476.513 -21.616
Active totale 827.167 1.378.297 2.073.589 493.875 42.609
Datorii totale 828.974 51.235 22.598 17.362 64.225
Număr mediu salariați 1 1 1 1 3

Analiză de risc — insolvență

-0.02
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.