Activă Plătitor TVA BRAŞOV

AGRICOLA MANDRA SRL

CUI
35780995
Reg. Comerț
J08/564/2016
Înregistrată
10.03.2016
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. FĂGĂRAŞ, STR. 1 DECEMBRIE 1918, BL.35, SC.A, AP.6, cod poștal 505200
8.17
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Făgăraş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 10.03.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
557.149 RON
▲ 29% vs 2024
Profit net
41.722 RON
▼ 54% vs 2024
Capitaluri proprii
2.540.678 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0219 k437 k656 k874 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 532.007 RON2022 · Cifră de afaceri: 948.344 RON2023 · Cifră de afaceri: 778.793 RON2024 · Cifră de afaceri: 432.182 RON2025 · Cifră de afaceri: 557.149 RON2021 · Profit: 522.948 RON2022 · Profit: 848.678 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 90.884 RON2025 · Profit: 41.722 RON2021 · Datorii: 121.745 RON2022 · Datorii: 1.092.568 RON2023 · Datorii: 6.279 RON2024 · Datorii: 313.327 RON2025 · Datorii: 855.098 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGRICOLA MANDRA SRL a avut o cifră de afaceri de 557.149 RON în 2025, cu un profit net de 41.722 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 557.149 432.182 778.793 948.344 532.007
Profit net 41.722 90.884 0 848.678 522.948
Capitaluri proprii 2.540.678 2.498.956 2.408.072 2.465.079 1.732.189
Active totale 3.434.184 3.371.189 3.502.497 5.160.850 1.926.880
Datorii totale 855.098 313.327 6.279 1.092.568 121.745
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

8.17
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.