Activă CLUJ

CDM CON ACC SRL

CUI
35779427
Reg. Comerț
J2016001039129
Înregistrată
09.03.2016
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. RAPSODIEI, NR.10, BL.P 5, SC.II, ET.I, AP.13
14.53
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 09.03.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
283.760 RON
▲ 51% vs 2024
Profit net
76.118 RON
▲ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
267.957 RON
▲ 40% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k114 k170 k227 k284 k2021 · Cifră de afaceri: 93.715 RON2022 · Cifră de afaceri: 53.052 RON2023 · Cifră de afaceri: 165.127 RON2024 · Cifră de afaceri: 188.163 RON2025 · Cifră de afaceri: 283.760 RON2021 · Profit: 91.021 RON2022 · Profit: 136.140 RON2023 · Profit: 92.205 RON2024 · Profit: 67.305 RON2025 · Profit: 76.118 RON2021 · Datorii: 224.892 RON2022 · Datorii: 187.020 RON2023 · Datorii: 34.271 RON2024 · Datorii: 51.284 RON2025 · Datorii: 43.643 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CDM CON ACC SRL a avut o cifră de afaceri de 283.760 RON în 2025, cu un profit net de 76.118 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 283.760 188.163 165.127 53.052 93.715
Profit net 76.118 67.305 92.205 136.140 91.021
Capitaluri proprii 267.957 191.840 300.330 263.926 127.785
Active totale 311.600 243.124 334.220 450.946 352.677
Datorii totale 43.643 51.284 34.271 187.020 224.892
Număr mediu salariați 3 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

14.53
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.