Activă MUREŞ

NEXTGEN PROJECTS SRL

CUI
35779001
Reg. Comerț
J2016000367267
Înregistrată
09.03.2016
Sediu social JUD. MUREŞ, SAT IHOD COM. HODOŞA, IHOD, NR.95, cod poștal 547321
6.30
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 09.03.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
55.377 RON
▼ 53% vs 2024
Profit net
20.943 RON
▲ 97% vs 2024
Capitaluri proprii
21.829 RON
▼ 68% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k47 k70 k94 k117 k2021 · Cifră de afaceri: 71.258 RON2022 · Cifră de afaceri: 8.740 RON2023 · Cifră de afaceri: 95.104 RON2024 · Cifră de afaceri: 117.350 RON2025 · Cifră de afaceri: 55.377 RON2021 · Profit: 6.284 RON2022 · Profit: 708 RON2023 · Profit: 43.870 RON2024 · Profit: 10.640 RON2025 · Profit: 20.943 RON2021 · Datorii: 52.975 RON2022 · Datorii: 11.799 RON2023 · Datorii: 12.811 RON2024 · Datorii: 3.778 RON2025 · Datorii: 43.319 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NEXTGEN PROJECTS SRL a avut o cifră de afaceri de 55.377 RON în 2025, cu un profit net de 20.943 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 55.377 117.350 95.104 8.740 71.258
Profit net 20.943 10.640 43.870 708 6.284
Capitaluri proprii 21.829 67.586 56.945 13.075 12.367
Active totale 95.055 71.364 69.756 24.874 65.342
Datorii totale 43.319 3.778 12.811 11.799 52.975
Număr mediu salariați 1 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

6.30
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.