Activă Plătitor TVA SĂLAJ

SENTOCAR TRUCK SRL

CUI
35761187
Reg. Comerț
J2016000159312
Înregistrată
07.03.2016
Sediu social JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, BLD. MIHAI VITEAZUL, NR.100/I BIS, BIROUL NR. 6
2.40
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 07.03.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
278.398 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0901 k1,8 mil2,7 mil3,6 mil4,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.506.615 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.227.130 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.065.274 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 264.459 RON2022 · Profit: 30.351 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 890.919 RON2022 · Datorii: 715.152 RON2023 · Datorii: 846.232 RON2024 · Datorii: 643.624 RON2025 · Datorii: 655.111 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SENTOCAR TRUCK SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 1.065.274 3.227.130 4.506.615
Profit net 0 0 0 30.351 264.459
Capitaluri proprii 278.398 321.457 500.949 888.259 857.908
Active totale 933.509 965.081 1.347.181 1.601.932 1.747.384
Datorii totale 655.111 643.624 846.232 715.152 890.919
Număr mediu salariați 1 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

2.40
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.