Activă GORJ

AMRE ART JUST KIDS SRL

CUI
35700791
Reg. Comerț
J2016000186187
Înregistrată
24.02.2016
Sediu social JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, ALEEA TEILOR, NR.10, CAMERA NR. 3, BL.10, SC.2, ET.P, AP.22
10.67
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 24.02.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
291.280 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
126.303 RON
▼ 34% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k119 k178 k238 k297 k2021 · Cifră de afaceri: 297.016 RON2022 · Cifră de afaceri: 291.290 RON2023 · Cifră de afaceri: 270.647 RON2024 · Cifră de afaceri: 295.231 RON2025 · Cifră de afaceri: 291.280 RON2021 · Profit: 113.440 RON2022 · Profit: 103.453 RON2023 · Profit: 71.268 RON2024 · Profit: 15.136 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 22.131 RON2022 · Datorii: 13.335 RON2023 · Datorii: 12.898 RON2024 · Datorii: 28.007 RON2025 · Datorii: 25.446 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AMRE ART JUST KIDS SRL a avut o cifră de afaceri de 291.280 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 291.280 295.231 270.647 291.290 297.016
Profit net 0 15.136 71.268 103.453 113.440
Capitaluri proprii 126.303 190.167 175.032 103.764 228.626
Active totale 151.749 218.174 187.930 117.099 250.757
Datorii totale 25.446 28.007 12.898 13.335 22.131
Număr mediu salariați 4 3 4 3 3

Analiză de risc — insolvență

10.67
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.