Activă Plătitor TVA BIHOR

DOI STEJARI NICO TRADE SRL

CUI
35650286
Reg. Comerț
J05/348/2016
Înregistrată
15.02.2016
Sediu social JUD. BIHOR, SAT HAIEU COM. SÂNMARTIN, HAIEU, NR.194, cod poștal 417501
-0.14
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1610
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 15.02.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
343.553 RON
▼ 72% vs 2024
Profit net
199.413 RON
▲ 170% vs 2024
Capitaluri proprii
-286.590 RON
▼ 129% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0296 k593 k889 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 910.218 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.456.869 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.481.836 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.247.278 RON2025 · Cifră de afaceri: 343.553 RON2021 · Profit: 33.139 RON2022 · Profit: 102.292 RON2023 · Profit: 517.700 RON2024 · Profit: 73.758 RON2025 · Profit: 199.413 RON2021 · Datorii: 484.935 RON2022 · Datorii: 544.220 RON2023 · Datorii: 600.865 RON2024 · Datorii: 819.495 RON2025 · Datorii: 1.031.606 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DOI STEJARI NICO TRADE SRL a avut o cifră de afaceri de 343.553 RON în 2025, cu un profit net de 199.413 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 343.553 1.247.278 1.481.836 1.456.869 910.218
Profit net 199.413 73.758 517.700 102.292 33.139
Capitaluri proprii -286.590 984.802 911.044 393.344 291.053
Active totale 745.016 1.804.297 1.511.909 937.564 775.988
Datorii totale 1.031.606 819.495 600.865 544.220 484.935
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

-0.14
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1610).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.