Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TERMO CROS CONSULTING CONSTRUCT SRL

CUI
35621566
Reg. Comerț
J40/1813/2016
Înregistrată
10.02.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL DECEBAL, NR.12, CAMERA 1, BL.S7, SC.1, ET.5, AP.15, cod poștal 30967
4.80
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4399
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 10.02.2016)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
1.774.582 RON
▲ 5% vs 2021
Profit net
406.034 RON
Capitaluri proprii
406.074 RON
▲ 17% vs 2021
Număr mediu angajați
16
▼ 6% vs 2021

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0566 k1,1 mil1,7 mil2,3 mil2,8 mil2018 · Cifră de afaceri: 1.095.245 RON2019 · Cifră de afaceri: 2.092.453 RON2020 · Cifră de afaceri: 2.830.206 RON2021 · Cifră de afaceri: 1.682.219 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.774.582 RON2018 · Profit: 595.919 RON2019 · Profit: 1.354.157 RON2020 · Profit: 847.900 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 406.034 RON2018 · Datorii: 263.545 RON2019 · Datorii: 525.119 RON2020 · Datorii: 776.737 RON2021 · Datorii: 846.803 RON2022 · Datorii: 1.115.424 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TERMO CROS CONSULTING CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 1.774.582 RON în 2022, cu un profit net de 406.034 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 1.774.582 1.682.219 2.830.206 2.092.453 1.095.245
Profit net 406.034 0 847.900 1.354.157 595.919
Capitaluri proprii 406.074 346.832 848.240 1.349.617 887.321
Active totale 1.521.151 1.192.636 1.624.834 1.873.491 1.150.791
Datorii totale 1.115.424 846.803 776.737 525.119 263.545
Număr mediu salariați 16 17 18 14 13

Analiză de risc — insolvență

4.80
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4399).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.