Activă Plătitor TVA BRAŞOV

JB ARHITECTURA SRL

CUI
35619078
Reg. Comerț
J08/280/2016
Înregistrată
09.02.2016
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.40, ET.PARTER, cod poștal 500019
10.67
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 09.02.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.029.949 RON
▲ 39% vs 2024
Profit net
253.547 RON
▲ 268% vs 2024
Capitaluri proprii
362.153 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0406 k812 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 828.398 RON2022 · Cifră de afaceri: 832.289 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.314.698 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.459.378 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.029.949 RON2021 · Profit: 179.439 RON2022 · Profit: 148.454 RON2023 · Profit: 81.476 RON2024 · Profit: 68.865 RON2025 · Profit: 253.547 RON2021 · Datorii: 61.283 RON2022 · Datorii: 125.494 RON2023 · Datorii: 208.495 RON2024 · Datorii: 170.160 RON2025 · Datorii: 198.793 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JB ARHITECTURA SRL a avut o cifră de afaceri de 2.029.949 RON în 2025, cu un profit net de 253.547 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.029.949 1.459.378 1.314.698 832.289 828.398
Profit net 253.547 68.865 81.476 148.454 179.439
Capitaluri proprii 362.153 336.624 427.890 411.632 326.337
Active totale 558.034 506.784 636.385 537.126 387.620
Datorii totale 198.793 170.160 208.495 125.494 61.283
Număr mediu salariați 3 4 5 4 4

Analiză de risc — insolvență

10.67
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.