Activă GALAŢI

COSTEL AMENAJĂRI INTERIOARE S.R.L.

CUI
35617794
Reg. Comerț
J2016000224179
Înregistrată
09.02.2016
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, BLD. DUNĂREA, NR.88, BL.E13, SC.2, ET.5, AP.47, cod poștal 800669
15.03
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4333
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 09.02.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
178.700 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
24.698 RON
▼ 15% vs 2024
Capitaluri proprii
124.669 RON
▲ 25% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

036 k71 k107 k143 k179 k2021 · Cifră de afaceri: 172.850 RON2022 · Cifră de afaceri: 125.800 RON2023 · Cifră de afaceri: 162.105 RON2024 · Cifră de afaceri: 174.250 RON2025 · Cifră de afaceri: 178.700 RON2021 · Profit: 17.892 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 12.916 RON2024 · Profit: 28.964 RON2025 · Profit: 24.698 RON2021 · Datorii: 48.811 RON2022 · Datorii: 77.042 RON2023 · Datorii: 66.445 RON2024 · Datorii: 17.627 RON2025 · Datorii: 17.371 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COSTEL AMENAJĂRI INTERIOARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 178.700 RON în 2025, cu un profit net de 24.698 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 178.700 174.250 162.105 125.800 172.850
Profit net 24.698 28.964 12.916 0 17.892
Capitaluri proprii 124.669 99.971 71.006 58.091 64.643
Active totale 142.040 117.552 137.451 135.133 113.397
Datorii totale 17.371 17.627 66.445 77.042 48.811
Număr mediu salariați 2 2 2 3 4

Analiză de risc — insolvență

15.03
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4333).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.