Activă GALAŢI

DEEANELISS 22 S.R.L.

CUI
35602017
Reg. Comerț
J17/206/2016
Înregistrată
05.02.2016
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. GHEORGHE ASACHI, NR.7, CAMERA 2, BL.B7, SC.3, ET.PARTER, AP.43, cod poștal 800456
7.58
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 05.02.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
212.831 RON
▼ 23% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
107.451 RON
▼ 33% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

055 k110 k165 k221 k276 k2021 · Cifră de afaceri: 210.555 RON2022 · Cifră de afaceri: 241.113 RON2023 · Cifră de afaceri: 236.119 RON2024 · Cifră de afaceri: 275.639 RON2025 · Cifră de afaceri: 212.831 RON2021 · Profit: 33.515 RON2022 · Profit: 19.791 RON2023 · Profit: 22.851 RON2024 · Profit: 89.820 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 66.189 RON2022 · Datorii: 39.425 RON2023 · Datorii: 53.566 RON2024 · Datorii: 42.126 RON2025 · Datorii: 34.968 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DEEANELISS 22 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 212.831 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 212.831 275.639 236.119 241.113 210.555
Profit net 0 89.820 22.851 19.791 33.515
Capitaluri proprii 107.451 160.209 70.388 47.537 27.747
Active totale 104.127 152.648 76.239 67.199 62.597
Datorii totale 34.968 42.126 53.566 39.425 66.189
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.58
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.