Activă Plătitor TVA DOLJ

AGRODAVCOM SRL

CUI
35590281
Reg. Comerț
J16/237/2016
Înregistrată
04.02.2016
Sediu social JUD. DOLJ, SAT RADOMIR COM. DIOŞTI, STR. MIHAI VITEAZU, NR.85, cod poștal 207232
6.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 04.02.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
495.047 RON
▲ 89% vs 2024
Profit net
230.338 RON
Capitaluri proprii
922.683 RON
▲ 79% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

-45 k102 k249 k396 k544 k691 k2021 · Cifră de afaceri: 308.877 RON2022 · Cifră de afaceri: 357.364 RON2023 · Cifră de afaceri: 539.833 RON2024 · Cifră de afaceri: 261.949 RON2025 · Cifră de afaceri: 495.047 RON2021 · Profit: 68.814 RON2022 · Profit: 318.803 RON2023 · Profit: 49.395 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 230.338 RON2021 · Datorii: 37.703 RON2022 · Datorii: 240.659 RON2023 · Datorii: -45.118 RON2024 · Datorii: 312.383 RON2025 · Datorii: 690.667 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGRODAVCOM SRL a avut o cifră de afaceri de 495.047 RON în 2025, cu un profit net de 230.338 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 495.047 261.949 539.833 357.364 308.877
Profit net 230.338 0 49.395 318.803 68.814
Capitaluri proprii 922.683 515.280 611.629 562.234 243.431
Active totale 1.841.367 1.050.433 794.528 1.001.503 479.744
Datorii totale 690.667 312.383 -45.118 240.659 37.703
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

6.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.