Activă MUREŞ

GOLEA REBECA BETUEL IMPEX SRL

CUI
35580318
Reg. Comerț
J2016000158265
Înregistrată
03.02.2016
Sediu social JUD. MUREŞ, SAT BAHNEA COM. BAHNEA, STR. VIILOR, NR.125, cod poștal 547055
12.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 03.02.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.451.123 RON
▲ 49% vs 2024
Profit net
137.253 RON
▼ 17% vs 2024
Capitaluri proprii
668.137 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0357 k714 k1,1 mil1,4 mil1,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 736.087 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.785.777 RON2023 · Cifră de afaceri: 740.211 RON2024 · Cifră de afaceri: 975.066 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.451.123 RON2021 · Profit: 55.173 RON2022 · Profit: 851.401 RON2023 · Profit: 34.320 RON2024 · Profit: 164.840 RON2025 · Profit: 137.253 RON2021 · Datorii: 252.679 RON2022 · Datorii: 768.371 RON2023 · Datorii: 460.616 RON2024 · Datorii: 418.878 RON2025 · Datorii: 141.184 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GOLEA REBECA BETUEL IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 1.451.123 RON în 2025, cu un profit net de 137.253 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.451.123 975.066 740.211 1.785.777 736.087
Profit net 137.253 164.840 34.320 851.401 55.173
Capitaluri proprii 668.137 629.884 465.044 430.724 1.069.323
Active totale 803.236 1.048.762 896.375 1.169.810 1.292.717
Datorii totale 141.184 418.878 460.616 768.371 252.679
Număr mediu salariați 5 4 6 8 6

Analiză de risc — insolvență

12.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.