Activă Plătitor TVA MEHEDINŢI

GEKSERV CONSTRUCT SRL

CUI
35570586
Reg. Comerț
J25/51/2016
Înregistrată
02.02.2016
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, SAT VALEA COPCII COM. ŞIMIAN, VALEA COPCII, NR.17, cod poștal 227453
12.86
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 02.02.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
6.000 RON
▼ 50% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
369.551 RON
▼ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0105 k210 k316 k421 k526 k2018 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Cifră de afaceri: 117.400 RON2020 · Cifră de afaceri: 525.974 RON2024 · Cifră de afaceri: 12.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 6.000 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 46.709 RON2020 · Profit: 262.942 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2018 · Datorii: 103.799 RON2019 · Datorii: 105.507 RON2020 · Datorii: 242.043 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 54.351 RON20182019202020242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GEKSERV CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 6.000 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202020192018
Cifră de afaceri netă 6.000 12.000 525.974 117.400 0
Profit net 0 0 262.942 46.709 0
Capitaluri proprii 369.551 474.795 263.142 46.909 200
Active totale 423.902 474.795 505.185 152.416 103.999
Datorii totale 54.351 0 242.043 105.507 103.799
Număr mediu salariați 0 0 3 1 0

Analiză de risc — insolvență

12.86
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.