Activă CARAŞ-SEVERIN

V.A.L. ARGHIRIA ACTS SRL

CUI
35567670
Reg. Comerț
J11/80/2016
Înregistrată
02.02.2016
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, CAL. ORŞOVEI, NR.6, AP.2, cod poștal 325400
5.73
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 02.02.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
296.876 RON
▲ 52% vs 2024
Profit net
39.223 RON
▲ 45% vs 2024
Capitaluri proprii
252.799 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

061 k122 k183 k245 k306 k2021 · Cifră de afaceri: 261.467 RON2022 · Cifră de afaceri: 305.756 RON2023 · Cifră de afaceri: 212.012 RON2024 · Cifră de afaceri: 194.759 RON2025 · Cifră de afaceri: 296.876 RON2021 · Profit: 141.732 RON2022 · Profit: 167.759 RON2023 · Profit: 65.826 RON2024 · Profit: 27.092 RON2025 · Profit: 39.223 RON2021 · Datorii: 6.385 RON2022 · Datorii: 7.784 RON2023 · Datorii: 81.855 RON2024 · Datorii: 11.178 RON2025 · Datorii: 207.896 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

V.A.L. ARGHIRIA ACTS SRL a avut o cifră de afaceri de 296.876 RON în 2025, cu un profit net de 39.223 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 296.876 194.759 212.012 305.756 261.467
Profit net 39.223 27.092 65.826 167.759 141.732
Capitaluri proprii 252.799 260.876 233.784 167.959 245.121
Active totale 460.695 272.054 315.639 175.743 251.506
Datorii totale 207.896 11.178 81.855 7.784 6.385
Număr mediu salariați 2 2 2 3 3

Analiză de risc — insolvență

5.73
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.