Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

AUTOCAD DESIGN SRL

CUI
35561553
Reg. Comerț
J2016001333407
Înregistrată
02.02.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR DRUMUL TABEREI, NR.25, PARTER. CAM.1, BL.Z-48, SC.1, AP.5
14.39
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 02.02.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
134.700 RON
▲ 20% vs 2024
Profit net
45.250 RON
▲ 83% vs 2024
Capitaluri proprii
54.873 RON
▲ 470% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

027 k54 k81 k108 k135 k2021 · Cifră de afaceri: 75.505 RON2022 · Cifră de afaceri: 64.400 RON2023 · Cifră de afaceri: 89.810 RON2024 · Cifră de afaceri: 112.701 RON2025 · Cifră de afaceri: 134.700 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 6.985 RON2024 · Profit: 24.743 RON2025 · Profit: 45.250 RON2021 · Datorii: 18.060 RON2022 · Datorii: 17.272 RON2023 · Datorii: 21.423 RON2024 · Datorii: 18.930 RON2025 · Datorii: 17.856 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUTOCAD DESIGN SRL a avut o cifră de afaceri de 134.700 RON în 2025, cu un profit net de 45.250 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 134.700 112.701 89.810 64.400 75.505
Profit net 45.250 24.743 6.985 0 0
Capitaluri proprii 54.873 9.622 -15.121 -22.107 -10.552
Active totale 72.729 28.552 6.302 -5.208 7.508
Datorii totale 17.856 18.930 21.423 17.272 18.060
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

14.39
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.