Activă Plătitor TVA IAŞI

VTC PROJECT SRL

CUI
35558590
Reg. Comerț
J2016000257221
Înregistrată
01.02.2016
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. LIBERTĂŢII, NR.34, cod poștal 700675
5.48
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 01.02.2016)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
342.157 RON
▲ 9% vs 2023
Profit net
264.235 RON
▲ 11% vs 2023
Capitaluri proprii
287.119 RON
▼ 66% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0124 k247 k371 k495 k618 k2020 · Cifră de afaceri: 230.008 RON2021 · Cifră de afaceri: 278.926 RON2022 · Cifră de afaceri: 296.868 RON2023 · Cifră de afaceri: 312.737 RON2024 · Cifră de afaceri: 342.157 RON2020 · Profit: 163.270 RON2021 · Profit: 206.637 RON2022 · Profit: 138.867 RON2023 · Profit: 237.575 RON2024 · Profit: 264.235 RON2020 · Datorii: 9.877 RON2021 · Datorii: 13.001 RON2022 · Datorii: 17.931 RON2023 · Datorii: 16.073 RON2024 · Datorii: 618.162 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VTC PROJECT SRL a avut o cifră de afaceri de 342.157 RON în 2024, cu un profit net de 264.235 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 342.157 312.737 296.868 278.926 230.008
Profit net 264.235 237.575 138.867 206.637 163.270
Capitaluri proprii 287.119 840.629 603.055 464.187 395.654
Active totale 905.281 856.702 620.986 477.188 405.531
Datorii totale 618.162 16.073 17.931 13.001 9.877
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

5.48
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.