Activă SUCEAVA

POLO FAMILY S.R.L.

CUI
35542250
Reg. Comerț
J33/160/2016
Înregistrată
29.01.2016
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. CALISTRAT HOGAŞ, NR.42, SC.A, ET.1, AP.5
-12.76
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 29.01.2016)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
1.396 RON
▼ 64% vs 2020
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-31.495 RON
▼ 24% vs 2020
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2020

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

010 k19 k29 k39 k49 k2017 · Cifră de afaceri: 6.884 RON2018 · Cifră de afaceri: 16.886 RON2019 · Cifră de afaceri: 6.391 RON2020 · Cifră de afaceri: 3.879 RON2021 · Cifră de afaceri: 1.396 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2017 · Datorii: 6.573 RON2018 · Datorii: 15.695 RON2019 · Datorii: 29.590 RON2020 · Datorii: 40.926 RON2021 · Datorii: 48.603 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

POLO FAMILY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.396 RON în 2021, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 1.396 3.879 6.391 16.886 6.884
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -31.495 -25.496 -14.114 -366 2.703
Active totale 17.108 15.430 15.476 15.329 9.276
Datorii totale 48.603 40.926 29.590 15.695 6.573
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-12.76
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.