Activă Plătitor TVA OLT

CLAUDIU IMPEX SRL

CUI
3548831
Reg. Comerț
J1993000339281
Înregistrată
16.03.1993
Sediu social JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. TOAMNEI, BL.DA2, SC.1, ET.1, AP.4
11.15
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4778
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 16.03.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
111.295 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
33.012 RON
▼ 24% vs 2024
Capitaluri proprii
63.977 RON
▲ 107% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

032 k63 k95 k127 k158 k2021 · Cifră de afaceri: 158.207 RON2022 · Cifră de afaceri: 113.850 RON2023 · Cifră de afaceri: 108.874 RON2024 · Cifră de afaceri: 117.634 RON2025 · Cifră de afaceri: 111.295 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 28.065 RON2024 · Profit: 43.261 RON2025 · Profit: 33.012 RON2021 · Datorii: 146.781 RON2022 · Datorii: 138.664 RON2023 · Datorii: 124.851 RON2024 · Datorii: 79.301 RON2025 · Datorii: 24.783 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CLAUDIU IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 111.295 RON în 2025, cu un profit net de 33.012 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 111.295 117.634 108.874 113.850 158.207
Profit net 33.012 43.261 28.065 0 0
Capitaluri proprii 63.977 30.965 -12.296 -40.361 -33.971
Active totale 88.760 110.031 111.755 98.303 112.810
Datorii totale 24.783 79.301 124.851 138.664 146.781
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

11.15
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4778).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.