Activă Plătitor TVA ARGEŞ

TECHTEAM SRL

CUI
3547372
Reg. Comerț
J03/3221/1992
Înregistrată
16.03.1993
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, CAL. BUCUREŞTI, BL.1, SC.E, AP.1, cod poștal 110132
5.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4741
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 16.03.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.363.309 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
279.132 RON
▼ 29% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0473 k946 k1,4 mil1,9 mil2,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.997.878 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.263.320 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.257.297 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.365.930 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.363.309 RON2021 · Profit: 26.456 RON2022 · Profit: 18.260 RON2023 · Profit: 14.526 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 89.511 RON2022 · Datorii: 59.118 RON2023 · Datorii: 64.215 RON2024 · Datorii: 38.256 RON2025 · Datorii: 160.780 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TECHTEAM SRL a avut o cifră de afaceri de 2.363.309 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.363.309 2.365.930 2.257.297 2.263.320 1.997.878
Profit net 0 0 14.526 18.260 26.456
Capitaluri proprii 279.132 395.906 457.802 500.375 508.115
Active totale 439.912 436.662 527.517 567.993 609.126
Datorii totale 160.780 38.256 64.215 59.118 89.511
Număr mediu salariați 5 5 5 5 6

Analiză de risc — insolvență

5.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4741).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.