Activă CLUJ

COSMETICANA STUDIO SRL

CUI
35469809
Reg. Comerț
J2016000241123
Înregistrată
22.01.2016
Sediu social JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. EROILOR, NR.82B, SC.2, AP.31, cod poștal 407280
-83.36
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 22.01.2016)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
188.391 RON
▲ 56% vs 2023
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-196.774 RON
▼ 40% vs 2023
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

054 k109 k163 k217 k272 k2020 · Cifră de afaceri: 263.269 RON2021 · Cifră de afaceri: 271.575 RON2022 · Cifră de afaceri: 115.218 RON2023 · Cifră de afaceri: 121.147 RON2024 · Cifră de afaceri: 188.391 RON2020 · Profit: 79.220 RON2021 · Profit: 27.575 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 40.420 RON2021 · Datorii: 18.166 RON2022 · Datorii: 78.065 RON2023 · Datorii: 167.796 RON2024 · Datorii: 212.441 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COSMETICANA STUDIO SRL a avut o cifră de afaceri de 188.391 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 188.391 121.147 115.218 271.575 263.269
Profit net 0 0 0 27.575 79.220
Capitaluri proprii -196.774 -140.468 -73.665 -7.862 -35.478
Active totale 15.667 27.328 4.400 10.304 4.942
Datorii totale 212.441 167.796 78.065 18.166 40.420
Număr mediu salariați 5 6 5 5 5

Analiză de risc — insolvență

-83.36
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.