Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

JVTI ENGINEERING SRL

CUI
35463709
Reg. Comerț
J40/756/2016
Înregistrată
22.01.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL MĂRĂŞEŞTI, NR.37, PARTER, CAMERA 2, cod poștal 40251
22.53
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 22.01.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
302.771 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
1.409.997 RON
▲ 838% vs 2024
Capitaluri proprii
2.230.485 RON
▲ 172% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0282 k564 k846 k1,1 mil1,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 82.612 RON2022 · Cifră de afaceri: 369.244 RON2023 · Cifră de afaceri: 625.652 RON2024 · Cifră de afaceri: 298.516 RON2025 · Cifră de afaceri: 302.771 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 249.756 RON2023 · Profit: 472.234 RON2024 · Profit: 150.330 RON2025 · Profit: 1.409.997 RON2021 · Datorii: 1.129.366 RON2022 · Datorii: 866.557 RON2023 · Datorii: 432.177 RON2024 · Datorii: 210.725 RON2025 · Datorii: 216.903 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JVTI ENGINEERING SRL a avut o cifră de afaceri de 302.771 RON în 2025, cu un profit net de 1.409.997 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 302.771 298.516 625.652 369.244 82.612
Profit net 1.409.997 150.330 472.234 249.756 0
Capitaluri proprii 2.230.485 820.487 670.156 197.923 -51.834
Active totale 2.445.340 1.029.624 1.100.750 1.064.480 1.077.532
Datorii totale 216.903 210.725 432.177 866.557 1.129.366
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

22.53
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.