Activă Plătitor TVA CARAŞ-SEVERIN

CLAUDIU & RYANNA SRL

CUI
35448334
Reg. Comerț
J2016000031119
Înregistrată
20.01.2016
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT BUCHIN COM. BUCHIN, STR. LUNCA GROFULUI, NR.130
1.21
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 20.01.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
977.225 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
19.395 RON
▲ 32% vs 2024
Capitaluri proprii
137.158 RON
▲ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0195 k391 k586 k782 k977 k2021 · Cifră de afaceri: 396.538 RON2022 · Cifră de afaceri: 522.417 RON2023 · Cifră de afaceri: 767.729 RON2024 · Cifră de afaceri: 939.162 RON2025 · Cifră de afaceri: 977.225 RON2021 · Profit: 15.604 RON2022 · Profit: 22.714 RON2023 · Profit: 27.076 RON2024 · Profit: 14.702 RON2025 · Profit: 19.395 RON2021 · Datorii: 296.018 RON2022 · Datorii: 336.150 RON2023 · Datorii: 640.140 RON2024 · Datorii: 760.074 RON2025 · Datorii: 905.922 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CLAUDIU & RYANNA SRL a avut o cifră de afaceri de 977.225 RON în 2025, cu un profit net de 19.395 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 977.225 939.162 767.729 522.417 396.538
Profit net 19.395 14.702 27.076 22.714 15.604
Capitaluri proprii 137.158 117.763 103.061 71.357 48.644
Active totale 1.043.080 877.837 743.201 407.507 344.662
Datorii totale 905.922 760.074 640.140 336.150 296.018
Număr mediu salariați 4 3 4 3 3

Analiză de risc — insolvență

1.21
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.