Activă Plătitor TVA CLUJ

NXN GREEN CONSTRUCT SRL

CUI
35445419
Reg. Comerț
J12/200/2016
Înregistrată
20.01.2016
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CARMEN SILVA, NR.10, AP.4
3.26
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 20.01.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
877.292 RON
▲ 14% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
362.043 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0178 k355 k533 k710 k888 k2021 · Cifră de afaceri: 831.215 RON2022 · Cifră de afaceri: 844.273 RON2023 · Cifră de afaceri: 887.585 RON2024 · Cifră de afaceri: 772.407 RON2025 · Cifră de afaceri: 877.292 RON2021 · Profit: 305.965 RON2022 · Profit: 65.398 RON2023 · Profit: 248.732 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 307.873 RON2022 · Datorii: 332.717 RON2023 · Datorii: 473.581 RON2024 · Datorii: 790.457 RON2025 · Datorii: 558.598 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NXN GREEN CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 877.292 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 877.292 772.407 887.585 844.273 831.215
Profit net 0 0 248.732 65.398 305.965
Capitaluri proprii 362.043 372.692 873.504 754.772 719.674
Active totale 920.641 1.163.149 1.347.085 1.087.489 1.027.547
Datorii totale 558.598 790.457 473.581 332.717 307.873
Număr mediu salariați 6 6 3 5 5

Analiză de risc — insolvență

3.26
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.