Activă Plătitor TVA CLUJ

CTB ARHITECTURĂ SRL

CUI
35428876
Reg. Comerț
J12/163/2016
Înregistrată
18.01.2016
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ARINILOR, NR.11, BL.H, AP.12, cod poștal 400568
0.05
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 18.01.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
158.918 RON
▼ 47% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
2.142 RON
▼ 99% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

095 k190 k285 k379 k474 k2021 · Cifră de afaceri: 182.283 RON2022 · Cifră de afaceri: 279.340 RON2023 · Cifră de afaceri: 474.271 RON2024 · Cifră de afaceri: 298.375 RON2025 · Cifră de afaceri: 158.918 RON2021 · Profit: 42.640 RON2022 · Profit: 145.098 RON2023 · Profit: 326.811 RON2024 · Profit: 154.980 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 50.041 RON2022 · Datorii: 25.499 RON2023 · Datorii: 21.577 RON2024 · Datorii: 259.148 RON2025 · Datorii: 359.081 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CTB ARHITECTURĂ SRL a avut o cifră de afaceri de 158.918 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 158.918 298.375 474.271 279.340 182.283
Profit net 0 154.980 326.811 145.098 42.640
Capitaluri proprii 2.142 155.380 327.211 142.648 43.040
Active totale 361.223 414.528 348.788 168.147 93.081
Datorii totale 359.081 259.148 21.577 25.499 50.041
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

0.05
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.