Activă BIHOR

LEYLA FEMME S.R.L.

CUI
35420309
Reg. Comerț
J2016000073058
Înregistrată
15.01.2016
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.1A, BL.B29, AP.91, cod poștal 410327
4.63
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 15.01.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
349.021 RON
▲ 170% vs 2024
Profit net
17.698 RON
▲ 299% vs 2024
Capitaluri proprii
159.079 RON
▲ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

070 k140 k209 k279 k349 k2021 · Cifră de afaceri: 192.146 RON2022 · Cifră de afaceri: 248.007 RON2023 · Cifră de afaceri: 189.535 RON2024 · Cifră de afaceri: 129.295 RON2025 · Cifră de afaceri: 349.021 RON2021 · Profit: 50.259 RON2022 · Profit: 60.001 RON2023 · Profit: 55.994 RON2024 · Profit: 4.435 RON2025 · Profit: 17.698 RON2021 · Datorii: 165.091 RON2022 · Datorii: 135.255 RON2023 · Datorii: 114.089 RON2024 · Datorii: 134.235 RON2025 · Datorii: 173.653 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LEYLA FEMME S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 349.021 RON în 2025, cu un profit net de 17.698 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 349.021 129.295 189.535 248.007 192.146
Profit net 17.698 4.435 55.994 60.001 50.259
Capitaluri proprii 159.079 136.581 132.146 76.153 16.151
Active totale 332.732 270.816 246.235 211.408 181.242
Datorii totale 173.653 134.235 114.089 135.255 165.091
Număr mediu salariați 1 1 1 2 3

Analiză de risc — insolvență

4.63
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.