Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PEKY IT SRL

CUI
35415825
Reg. Comerț
J40/390/2016
Înregistrată
15.01.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. BĂNEASA, NR.2-6, PARTER, CAMERA NR.2, BL.VII/1, SC.5, AP.57
20.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 15.01.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
237.450 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
116.246 RON
▲ 120% vs 2024
Capitaluri proprii
116.486 RON
▼ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k113 k170 k226 k283 k2021 · Cifră de afaceri: 131.156 RON2022 · Cifră de afaceri: 180.189 RON2023 · Cifră de afaceri: 282.815 RON2024 · Cifră de afaceri: 255.860 RON2025 · Cifră de afaceri: 237.450 RON2021 · Profit: 64.026 RON2022 · Profit: 95.829 RON2023 · Profit: 78.420 RON2024 · Profit: 52.733 RON2025 · Profit: 116.246 RON2021 · Datorii: 26.584 RON2022 · Datorii: 17.006 RON2023 · Datorii: 9.660 RON2024 · Datorii: 8.316 RON2025 · Datorii: 17.848 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PEKY IT SRL a avut o cifră de afaceri de 237.450 RON în 2025, cu un profit net de 116.246 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 237.450 255.860 282.815 180.189 131.156
Profit net 116.246 52.733 78.420 95.829 64.026
Capitaluri proprii 116.486 139.222 106.489 96.070 215.146
Active totale 142.210 151.586 116.149 113.076 241.730
Datorii totale 17.848 8.316 9.660 17.006 26.584
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

20.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.