Activă Plătitor TVA ARAD

SCAN PRINT SRL

CUI
35415221
Reg. Comerț
J2016000040029
Înregistrată
14.01.2016
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, BLD. ŞTEFAN AUGUSTIN DOINAŞ, NR.12, BL.M10, ET.4, AP.10, cod poștal 310012
5.31
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 14.01.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
387.807 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
62.047 RON
▼ 32% vs 2024
Capitaluri proprii
129.425 RON
▲ 92% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

081 k161 k242 k323 k403 k2021 · Cifră de afaceri: 290.105 RON2022 · Cifră de afaceri: 279.574 RON2023 · Cifră de afaceri: 285.326 RON2024 · Cifră de afaceri: 403.156 RON2025 · Cifră de afaceri: 387.807 RON2021 · Profit: 63.522 RON2022 · Profit: 2.183 RON2023 · Profit: 19.478 RON2024 · Profit: 91.643 RON2025 · Profit: 62.047 RON2021 · Datorii: 242.508 RON2022 · Datorii: 232.952 RON2023 · Datorii: 167.813 RON2024 · Datorii: 174.768 RON2025 · Datorii: 191.315 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SCAN PRINT SRL a avut o cifră de afaceri de 387.807 RON în 2025, cu un profit net de 62.047 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 387.807 403.156 285.326 279.574 290.105
Profit net 62.047 91.643 19.478 2.183 63.522
Capitaluri proprii 129.425 67.378 -24.265 -43.742 -45.926
Active totale 324.687 245.013 143.548 189.210 196.582
Datorii totale 191.315 174.768 167.813 232.952 242.508
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

5.31
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.