Activă ILFOV

DANIDALI COMIMPEX SRL

CUI
35398775
Reg. Comerț
J2016000074239
Înregistrată
12.01.2016
Sediu social JUD. ILFOV, SAT AFUMAŢI COM. AFUMAŢI, ŞOS. ŞTEFĂNEŞTI, NR.107, GARAJ, cod poștal 77010
4.34
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 12.01.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
198.505 RON
▲ 54% vs 2024
Profit net
51.991 RON
▲ 1450% vs 2024
Capitaluri proprii
19.405 RON
▲ 160% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

044 k88 k132 k177 k221 k2021 · Cifră de afaceri: 220.812 RON2022 · Cifră de afaceri: 58.529 RON2023 · Cifră de afaceri: 90.176 RON2024 · Cifră de afaceri: 128.778 RON2025 · Cifră de afaceri: 198.505 RON2021 · Profit: 7.339 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 14.988 RON2024 · Profit: 3.355 RON2025 · Profit: 51.991 RON2021 · Datorii: 62.491 RON2022 · Datorii: 116.887 RON2023 · Datorii: 190.482 RON2024 · Datorii: 197.419 RON2025 · Datorii: 134.692 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DANIDALI COMIMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 198.505 RON în 2025, cu un profit net de 51.991 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 198.505 128.778 90.176 58.529 220.812
Profit net 51.991 3.355 14.988 0 7.339
Capitaluri proprii 19.405 -32.587 -35.942 -50.929 -22.453
Active totale 154.097 164.832 154.540 65.958 40.038
Datorii totale 134.692 197.419 190.482 116.887 62.491
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.34
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.