Activă BISTRIŢA-NĂSĂUD

IULIANI IDEAL SRL

CUI
35385880
Reg. Comerț
J2016000017067
Înregistrată
08.01.2016
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. SALCÂMILOR, NR.33
32.31
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 08.01.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
72.187 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
20.230 RON
▲ 392% vs 2024
Capitaluri proprii
64.296 RON
▼ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k29 k43 k58 k72 k2021 · Cifră de afaceri: 49.767 RON2022 · Cifră de afaceri: 69.023 RON2023 · Cifră de afaceri: 61.233 RON2024 · Cifră de afaceri: 64.104 RON2025 · Cifră de afaceri: 72.187 RON2021 · Profit: 9.409 RON2022 · Profit: 22.910 RON2023 · Profit: 102 RON2024 · Profit: 4.112 RON2025 · Profit: 20.230 RON2021 · Datorii: 1.455 RON2022 · Datorii: 3.400 RON2023 · Datorii: 5.000 RON2024 · Datorii: 3.572 RON2025 · Datorii: 2.931 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IULIANI IDEAL SRL a avut o cifră de afaceri de 72.187 RON în 2025, cu un profit net de 20.230 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 72.187 64.104 61.233 69.023 49.767
Profit net 20.230 4.112 102 22.910 9.409
Capitaluri proprii 64.296 71.066 89.019 108.417 112.507
Active totale 67.227 74.638 94.019 111.817 113.962
Datorii totale 2.931 3.572 5.000 3.400 1.455
Număr mediu salariați 0 0 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

32.31
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.