Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

JESIMA UTILITY S.R.L.

CUI
35383197
Reg. Comerț
J2016000015245
Înregistrată
07.01.2016
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. SUDULUI, NR.12, cod poștal 430392
0.40
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4519
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 07.01.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
670.337 RON
▲ 9% vs 2024
Profit net
8.080 RON
▲ 76% vs 2024
Capitaluri proprii
69.002 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0292 k585 k877 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 142.480 RON2022 · Cifră de afaceri: 257.071 RON2023 · Cifră de afaceri: 144.460 RON2024 · Cifră de afaceri: 617.055 RON2025 · Cifră de afaceri: 670.337 RON2021 · Profit: 433 RON2022 · Profit: 62.822 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 4.584 RON2025 · Profit: 8.080 RON2021 · Datorii: 3.629 RON2022 · Datorii: 4.233 RON2023 · Datorii: 4.512 RON2024 · Datorii: 1.462.161 RON2025 · Datorii: 1.447.964 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JESIMA UTILITY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 670.337 RON în 2025, cu un profit net de 8.080 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 670.337 617.055 144.460 257.071 142.480
Profit net 8.080 4.584 0 62.822 433
Capitaluri proprii 69.002 60.922 66.338 90.317 57.495
Active totale 1.516.782 1.522.899 70.578 94.278 61.124
Datorii totale 1.447.964 1.462.161 4.512 4.233 3.629
Număr mediu salariați 2 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.40
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4519).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.