Activă DÂMBOVIŢA

HAIR MAKEUP BY FLORY S.R.L.

CUI
35381072
Reg. Comerț
J2016000004153
Înregistrată
07.01.2016
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. PUCIOASA, ALEEA ARDEALULUI, NR.1
5.15
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Pucioasa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 07.01.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
237.817 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
37.791 RON
▼ 41% vs 2024
Capitaluri proprii
149.045 RON
▼ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

072 k143 k215 k287 k358 k2021 · Cifră de afaceri: 219.769 RON2022 · Cifră de afaceri: 198.987 RON2023 · Cifră de afaceri: 172.110 RON2024 · Cifră de afaceri: 211.475 RON2025 · Cifră de afaceri: 237.817 RON2021 · Profit: 94.300 RON2022 · Profit: 24.158 RON2023 · Profit: 47.283 RON2024 · Profit: 64.283 RON2025 · Profit: 37.791 RON2021 · Datorii: 358.232 RON2022 · Datorii: 309.069 RON2023 · Datorii: 233.685 RON2024 · Datorii: 191.811 RON2025 · Datorii: 170.927 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HAIR MAKEUP BY FLORY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 237.817 RON în 2025, cu un profit net de 37.791 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 237.817 211.475 172.110 198.987 219.769
Profit net 37.791 64.283 47.283 24.158 94.300
Capitaluri proprii 149.045 190.866 126.583 79.300 155.142
Active totale 319.972 382.677 360.268 388.369 513.374
Datorii totale 170.927 191.811 233.685 309.069 358.232
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

5.15
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.