Activă Plătitor TVA GALAŢI

DIFFERENT HEALTH SRL

CUI
35367507
Reg. Comerț
J2015001542172
Înregistrată
30.12.2015
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, STR. MITROPOLIT ANDREI ŞAGUNA, NR.6, CAMERA 1, BL.L8, SC.1, ET.PARTER, AP.2, cod poștal 805300
21.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8230
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 30.12.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
170.767 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
86.018 RON
▲ 9% vs 2024
Capitaluri proprii
113.955 RON
▲ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

055 k111 k166 k221 k276 k2021 · Cifră de afaceri: 92.313 RON2022 · Cifră de afaceri: 276.399 RON2023 · Cifră de afaceri: 175.963 RON2024 · Cifră de afaceri: 158.705 RON2025 · Cifră de afaceri: 170.767 RON2021 · Profit: 1.607 RON2022 · Profit: 194.982 RON2023 · Profit: 95.798 RON2024 · Profit: 79.083 RON2025 · Profit: 86.018 RON2021 · Datorii: 4.460 RON2022 · Datorii: 29.754 RON2023 · Datorii: 37.504 RON2024 · Datorii: 37.736 RON2025 · Datorii: 21.894 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DIFFERENT HEALTH SRL a avut o cifră de afaceri de 170.767 RON în 2025, cu un profit net de 86.018 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 170.767 158.705 175.963 276.399 92.313
Profit net 86.018 79.083 95.798 194.982 1.607
Capitaluri proprii 113.955 104.437 231.876 195.232 232.222
Active totale 78.964 92.040 219.857 175.463 187.159
Datorii totale 21.894 37.736 37.504 29.754 4.460
Număr mediu salariați 1 1 1 0 1

Analiză de risc — insolvență

21.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8230).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.