Activă VASLUI

COMAN-VASILE SRL

CUI
35367469
Reg. Comerț
J2015000503370
Înregistrată
30.12.2015
Sediu social JUD. VASLUI, SAT CRÂNG COM. CIOCANI, CRÎNG, NR.143, cod poștal 737407
10.59
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 30.12.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
29.418 RON
▼ 81% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k112 k168 k224 k280 k2021 · Cifră de afaceri: 20.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 55.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 280.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 206.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 14.251 RON2022 · Profit: 30.700 RON2023 · Profit: 169.001 RON2024 · Profit: 20.952 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 3.268 RON2023 · Datorii: 12.664 RON2024 · Datorii: 3.279 RON2025 · Datorii: 6.010 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COMAN-VASILE SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 206.000 280.000 55.000 20.000
Profit net 0 20.952 169.001 30.700 14.251
Capitaluri proprii 29.418 157.782 171.829 32.828 22.128
Active totale 35.428 161.061 184.493 36.096 22.128
Datorii totale 6.010 3.279 12.664 3.268 0
Număr mediu salariați 0 1 2 1 0

Analiză de risc — insolvență

10.59
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.