Activă Plătitor TVA BISTRIŢA-NĂSĂUD

VALERIANA PRODCOM SRL

CUI
3536721
Reg. Comerț
J1993000105068
Înregistrată
15.03.1993
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. VALEA SIGMIRULUI, NR.77
14.20
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1421
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 15.03.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
421.030 RON
▲ 54% vs 2024
Profit net
83.414 RON
Capitaluri proprii
93.817 RON
▲ 802% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0124 k248 k372 k496 k620 k2021 · Cifră de afaceri: 387.087 RON2022 · Cifră de afaceri: 349.062 RON2023 · Cifră de afaceri: 316.227 RON2024 · Cifră de afaceri: 272.929 RON2025 · Cifră de afaceri: 421.030 RON2021 · Profit: 14.600 RON2022 · Profit: 82.032 RON2023 · Profit: 81.500 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 83.414 RON2021 · Datorii: 620.257 RON2022 · Datorii: 468.303 RON2023 · Datorii: 136.515 RON2024 · Datorii: 69.958 RON2025 · Datorii: 34.171 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VALERIANA PRODCOM SRL a avut o cifră de afaceri de 421.030 RON în 2025, cu un profit net de 83.414 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 421.030 272.929 316.227 349.062 387.087
Profit net 83.414 0 81.500 82.032 14.600
Capitaluri proprii 93.817 10.403 16.196 -65.305 -111.337
Active totale 127.988 80.361 152.711 402.998 465.920
Datorii totale 34.171 69.958 136.515 468.303 620.257
Număr mediu salariați 2 2 2 3 3

Analiză de risc — insolvență

14.20
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1421).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.