Activă COVASNA

ILLANGO S.R.L.

CUI
35354612
Reg. Comerț
J14/286/2015
Înregistrată
23.12.2015
Sediu social JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. TÁNCSICS MIHÁLY, NR.6, ET.3, AP.14, cod poștal 520055
11.49
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5610
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 23.12.2015)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
159.565 RON
▼ 9% vs 2022
Profit net
35.967 RON
▲ 48% vs 2022
Capitaluri proprii
37.968 RON
▼ 9% vs 2022
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

055 k110 k165 k220 k274 k2019 · Cifră de afaceri: 274.486 RON2020 · Cifră de afaceri: 154.667 RON2021 · Cifră de afaceri: 245.412 RON2022 · Cifră de afaceri: 175.582 RON2023 · Cifră de afaceri: 159.565 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 17.317 RON2022 · Profit: 24.293 RON2023 · Profit: 35.967 RON2019 · Datorii: 164.706 RON2020 · Datorii: 168.620 RON2021 · Datorii: 34.174 RON2022 · Datorii: 17.326 RON2023 · Datorii: 23.924 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ILLANGO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 159.565 RON în 2023, cu un profit net de 35.967 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 159.565 175.582 245.412 154.667 274.486
Profit net 35.967 24.293 17.317 0 0
Capitaluri proprii 37.968 41.801 17.517 -114.936 -78.549
Active totale 61.892 59.127 51.691 53.684 86.157
Datorii totale 23.924 17.326 34.174 168.620 164.706
Număr mediu salariați 0 2 3 6 7

Analiză de risc — insolvență

11.49
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5610).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.