Activă Plătitor TVA IAŞI

CONTADOR.RO SRL

CUI
35349500
Reg. Comerț
J22/2281/2015
Înregistrată
22.12.2015
Sediu social JUD. IAŞI, SAT LEŢCANI COM. LEŢCANI, STR. PRINCIPALĂ, CAM. 3, cod poștal 707280
3.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 22.12.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.156.554 RON
▲ 15% vs 2024
Profit net
384.182 RON
▲ 12% vs 2024
Capitaluri proprii
250.665 RON
▼ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
14
▲ 8% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0431 k863 k1,3 mil1,7 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 541.049 RON2022 · Cifră de afaceri: 626.500 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.218.383 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.868.608 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.156.554 RON2021 · Profit: 106.751 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 66.666 RON2024 · Profit: 343.347 RON2025 · Profit: 384.182 RON2021 · Datorii: 159.424 RON2022 · Datorii: 528.889 RON2023 · Datorii: 588.728 RON2024 · Datorii: 824.951 RON2025 · Datorii: 1.295.606 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONTADOR.RO SRL a avut o cifră de afaceri de 2.156.554 RON în 2025, cu un profit net de 384.182 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.156.554 1.868.608 1.218.383 626.500 541.049
Profit net 384.182 343.347 66.666 0 106.751
Capitaluri proprii 250.665 368.633 -46.944 -113.547 323.916
Active totale 1.546.271 1.166.907 515.107 382.478 483.340
Datorii totale 1.295.606 824.951 588.728 528.889 159.424
Număr mediu salariați 14 13 11 9 5

Analiză de risc — insolvență

3.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.